Přednáška bankéře Vladimíra Staňury 15. 10. 2019 v 11:00 „Výzvy bankovnictví v ČR“.

Pozvání přijal Ing. Vladimír Staňura, bankovní manažer a poradce České bankovní asociace

Na jeho přednášce se dozvíte, jaká je aktuální situace v českém bankovním sektoru z obchodního i finančního pohledu. Bude diskutována rovněž otázka bankovní regulace, jakož i současné problémy a výzvy českého bankovnictví a české ekonomiky (např. rostoucí ceny realit, nárůst zadlužování domácností, dopady Brexitu atd.).
Přednáška je primárně určena pro studenty předmětu 1BP302 – Bankovnictví jakož i další zájemce z řad studentů i veřejnosti. Prezentace a následná diskuse se uskuteční v úterý 12. října 2019 od 11:00 do 12:15 hod. ve Vencovského aule.